Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

11 Mart 2021

BAŞKENT EDAŞ'TAN KARABÜK'E 40 MİLYON TL YATIRIM

Karabük'te sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak için var gücüyle çalışan Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş, her yıl en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmak amacıyla şebeke yatırımlarına kararlılıkla devam ediyor. Başkent EDAŞ 2020 yılında Karabük'te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 40 Milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

KARABÜK'E 2021'DE 51 MİLYON TL YATIRIM

Başkent EDAŞ, Karabük'te sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak üzere bakım, onarım ve yenilemenin yanı sıra kesintisiz enerji için yeni yatırımlar gerçekleştirecek. 2021 yılında yaklaşık 51 Milyon TL yatırım yapılacak.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Başkent EDAŞ, şebekenin güçlenmesi ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla 2020 yılında bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Karabük'te 1483 adet aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştirirken, 36 adet pano, 15 adet trafo ve 4 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent EDAŞ ekipleri olarak, hizmet bölgelerimizde kesintisiz enerji hizmeti sağlamak için tüm gücümüzle çalıştığımızı belirtir, müşterilerimizin tüm taleplerini, Başkent Mobil 186 Uygulaması, 186 Çağrı Merkezimiz veya Başkent EDAŞ'ın devreye alınan 0312 186 0000 numaralı WhatsApp müşteri iletişim kanalı üzerinden iletebileceklerini hatırlatırız.

Yükleniyor

yükleniyor