Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

01 Kasım 2020

Başkent EDAŞ Karabük’ü Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Başkent EDAŞ Karabük’ü Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Karabük'te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2020 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Karabük'te yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, Karabük'te hizmet verdiği 1.684 trafo ve 4.524 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Karabük için Merkez, Safranbolu, Eflani, Ovacık ve Yenice ilçelerinde 912 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 31 pano, 15 trafo merkezi ile 4 Km'lik hattın bakımını tamamladı.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Karabük'te hizmet verdiği 167 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 108 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 515 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 70 elektrik panosu ve 19 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2020 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı'ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Başkent EDAŞ'ın Karabük'te bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek. 

Yükleniyor

yükleniyor