Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

20 Temmuz 2018

Başkent EDAŞ, Haziran ayında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü

Başkent EDAŞ, Ankara'da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Haziran ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti

Başkent EDAŞ, Ankara'da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir Ankara için Beypazarı, Nallıhan, Elmadağ, Çankaya, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Etimesgut, Bala, Haymana, Ayaş, Güdül, Kızılcahamam, Çamlıdere, Kazan, Sincan, Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar' da 8273 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 2627 pano ile 146 trafo ve 33 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 189 Km'lik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent Edaş, Haziran 2018'de yeni yatırımlara da hız verdi. Ankara'da 260 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent Edaş ekipleri, kentte 1752 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 471 elektrik panosu ve 43 trafo montajı da tamamlandı.

Başkent EDAŞ'ın Ankara'daki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Yükleniyor

yükleniyor