Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

20 Temmuz 2018

Başkent EDAŞ, Haziran ayında bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü

Başkent EDAŞ Kastamonu'da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Haziran ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti

Başkent EDAŞ, Kastamonu'da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir Kastamonu için Merkez, Devrekani, Seydiler, Ağlı, Araç, İhsangazi, Çatalzeytin, Bozkurt, İnebolu, Abana, Doğanyurt, Taşköprü, Hanönü, Tosya, Cide, Şenpazar, Azdavay, Pınarbaşı, Daday ve Küre ilçelerinde 480 aydınlatma armatürünün bakım ve onarımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri yine adı geçen ilçelerde 36 elektrik panosu 55 trafo ve 3 dağıtım merkezinin de bakımını yaptı.

Başkent Edaş, Haziran 2018'de yeni yatırımlara da hız verdi. Kastamonu'da 16,6 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent Edaş ekipleri, kentte 838 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 16 elektrik panosu ve 17 trafo montajı da tamamlandı.

Başkent EDAŞ'ın Kastamonu'daki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Yükleniyor

yükleniyor