Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

01 Kasım 2020

Başkent EDAŞ Çankırı’yı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Çankırı'da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2020 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Çankırı'da yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, Çankırı'da hizmet verdiği 1.926 trafo ve 6.599 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Çankırı için ilçe ve köylerde bulunan 17.169 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 1.089 pano ile 2.288 trafo ve 104 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 8 Km'lik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Çankırı'da hizmet verdiği 131 binden fazla  müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 39 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 795 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 19 elektrik panosu ve 17 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2020 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı'ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Başkent EDAŞ'ın Çankırı'da bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek. 

Yükleniyor

yükleniyor