Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

11 Kasım 2021

Başkent EDAŞ Kırıkkale’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Kırıkkale’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü. 
Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Kırıkkale’de yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 
Başkent EDAŞ, Kırıkkale’de hizmet verdiği 1.687 trafo ve 5.890 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. 
Daha aydınlık bir Kırıkkale için Merkez, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Delice, Keskin ve Sulakyurt’ta 1.319 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 257 pano ile 154 trafo ve 32 dağıtım merkezini de elden geçirdi. 
Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Kırıkkale’de hizmet verdiği 170 binden fazla  müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 99 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 902 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 107 elektrik panosu ve 9 trafo merkezi montajı da tamamlandı.
Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2021 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.
Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. 
Başkent EDAŞ’ın Kırıkkale’de bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek. 

Yükleniyor

yükleniyor